Nasz zespół

Witaj! Trafiłeś/aś w dobre ręce

Jesteśmy zgranym zespołem dietetyczek z doświadczeniem i wykształceniem wyższym w kierunku dietoterapii chorób. Ciągle poszerzamy naszą wiedzę, szkolimy się i śledzimy najnowsze wyniki badań naukowych. Wszystko po to, by zapewnić Ci opiekę na jak najwyższym poziomie.

Na początku współpracy chcemy Cię dobrze poznać, by zrozumieć Twoje potrzeby, oczekiwania, ocenić stan Twojego zdrowia oraz możliwości czasowe i finansowe. Dopiero potem ustalimy indywidualny plan żywieniowy. W naszym gabinecie nie musisz się wpasowywać w narzuconą dietę! To dieta ma być idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i preferencji. Zrobimy wszystko, byś czuł się komfortowo w trakcie każdej wizyty i otrzymał wsparcie na każdym etapie współpracy.

Wierzymy, że połączenie wiedzy, doświadczenia, empatii i odpowiedniej dawki motywacji poprowadzi Cię prosto do wyznaczonego celu.

Poznaj nasz zespół!

Martyna Kałuża

Dietetyk Kliniczny

Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym i założycielką gabinetu Dietetyki Klinicznej. Swoją wiedzę z zakresu dietetyki zdobyłam na studiach pierwszego stopnia na wydziale lekarskim Uniwersytetu Jagiellońskiego.

Zanim zaczęłam pomagać pacjentom, sama przeszłam metamorfozę. Od dziecka miałam nadwagę. Gdy zaszłam w ciążę, zyskałam dodatkową motywację, by świadomie podchodzić do jedzenia i wykorzystać wiedzę zdobytą na studiach. Po urodzeniu dziecka udało mi się uzdrowić moją relację z jedzeniem, osiągnąć wymarzoną sylwetkę i opracować metody, które naprawdę działają. Dopiero gdy na własnej skórze odczułam pozytywne skutki tej przemiany, dietetyka stała się moją pasją!

Od ponad 4 lat motywuję i zachęcam moich pacjentów do zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze, by tak jak ja mogli doświadczyć ogromnych korzyści i satysfakcji płynącej z osiągnięcia wyznaczonych celów.

Jestem przeciwniczką radykalnych głodówek i coraz to nowych rewolucji żywieniowych. Stawiam na proste, odżywcze i nieprzetworzone jedzenie. W każdej diecie staram się znaleźć miejsce na małe przyjemności. Nie dajmy się zwariować, w końcu chodzi o znalezienie zdrowej równowagi!

Jako szczęśliwa mama Dwójki znam wiele sposobów, które pomogą Ci w organizacji codziennego życia tak, by w natłoku codziennych obowiązków znaleźć czas na dbanie o siebie i zdrowe odżywianie całej rodziny.

Specjalizuję się w dietoterapii:

  • otyłości,
  • insulinooporności,
  • PCOS,
  • dny moczanowej,
  • chorób serca,
  • chorób onkologicznych.

Zobacz moje certyfikaty

Martyna Szczepańska

Dietetyk Kliniczny

Ukończyłam studia II stopnia na kierunku Żywienie Człowieka i Dietetyka na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu

Wyznaję zasadę, że dieta powinna być przyjemnością, a nie karą. W każdym jadłospisie znajdzie się miejsce na ulubione potrawy!

Moją specjalnością są diety wegetariańskie, wegańskie, fleksitariańskie oraz wszystkie eliminacyjne.

Kocham sporty zimowe i czytanie książek. Chętnie eksperymentuję w kuchni, inspirując się krajami, które odwiedziłam.

 

Zobacz z kim współpracujemy!

Martyna Szymańska - ZnanyLekarz.pl

Skontaktuj się ze mną

Jeśli jesteś zainteresowany moją ofertą, bądź chcesz uzyskać więcej informacji, wyślij wiadomość mailową lub skontaktuj się telefonicznie. +48 789 312 117 dietetykk@gmail.com
Formularz kontaktowy